Vito Shoe Care buduje službu na čištění a opravy obuvi pro všechny
– ať jste kdokoli a kdekoli, a ať máte jakýkoliv problém

Nadšení odborníci na péči o obuv a sbírání tenisek

1

Inovativní přístup společnosti Vito Shoe Care k čištění a opravám
je dílem těch nejtalentovanějších a nejzkušenějších
odborníků v České republice. Sídlíme v Praze, která je líhní talentů
v oblasti obuvi a oprav. Přitahujeme ty nejlepší a nejchytřejší.
Naši zaměstnanci prošli těmi nejrespektovanějšími vzděláními,
ke kterým patří Jason Markk, Baldinini i Gucci.
Náš růst je poháněn naším zápalem pro věc a snahou vyhrát nad nečistotou.

Prémiová čistírna obuvi, pečujeme o veškeré typy obuvi od tenisek až po společenskou obuv všech materiálů, ať už jsou z tkaniny, síťoviny, kůže, semiše nebo nubuku.

Na českém trhu působíme od roku 2017 a za tuto dobu jsme si získali mnoho spokojených zákazníků, kteří nás vyhledávají kvůli kvalitnímu službám za nejlepší ceny a také díky vynikajícímu zákaznickému servisu a péčí o naše zákazníky.

Když jsme viděli, že v Česku neexistuje služba, která nabízí pečování o obuv, Vito Vodvarka naplnil tuto skulinu zavedením služby a vytvořil Vito Shoe Care. Už nebudete muset používat čisticí prostředky pro domácnost a jiná řešení obsahující drsné chemikálie, aby jste vyčistily své drahocenné boty.

01.

Kdo jsme?

Prémiová čistírna obuvi, pečujeme o veškeré typy obuvi od tenisek až po společenskou obuv všech materiálů, ať už jsou z tkaniny, síťoviny, kůže, semiše nebo nubuku. Vyberte si z našich služeb a svěřte nám péči o vaši obuv.

02.

Co nabízíme?

Vše od A až do Z co se týče péče o obuv, čištění všech směrů, krémování a leštění společenské obuvi, opravy poškozených tenisek, renovace podrážek u tenisek a spoustu dalších služeb a doplňků…

03.

Co používáme za přípravky?

K čištění používáme jemné přípravky značky Jason Markk, přípravky vlastní výroby a další, s efektivně čistícími přísadami, které neobsahují žádné chemikálie, jsou z 98,3% přírodní, zcela biologicky rozložitelné a bezpečné pro použití na všech barvách a materiálech včetně kůže, semiše, nubuku, plátna, vinylu, nylonu, bavlněných vláken, síťoviny a dalších.

04.

Naše cíle

Naše filozofie se od vzniku společnosti nezměnila. Chceme nabízet nejlepší ceny, nejlepší služby a nejlepší zboží.

Cílem naší společnosti Vito Shoe Care je plnit přání a potřeby dnešních tenisek i jejích nositelů, být nadále inovativní, produktivní, kreativní a zároveň šetrný k životnímu prostředí.
Pokud s námi pečujte o své boty, pečujte o naši Zemi.

Co dál?

Jsou vaše boty připraveny?
Dopřejte jim naše služby!