Čištění Tašek

850 Kč – exteriér
850 Kč – interiér
1500 Kč – exteriér i interiér

Exteriér i interiér

Kompletní vnější čištění
(důkladné čištění nečistot)

Čištění vnitřní vrstvy
(kapsy, textil, atd.)

Čištění doplňků kabelky

Prémiová deodorace
(odstranění pachů/provonění luxusními vůněmi)

Kompletní dezinfekce ozónem
(odstranění bakterií, virů a plísní)

Impregnace nanotechnologií
(ochrana proti vodě a nečistotám)

Kosmetické úpravy
(zastřihnutí nití, atd..)

Leštění kovových částí

Vyztužení pro narovnání tvaru

Pro začátek se všechny povrchové nečistoty, jako je bláto nebo prach, vykartáčují. Nečistoty a prach z vnitřních prostor a kapes jsou odstraněny pomocí speciálního vysavače.

Najdeme malou a subtilní oblast pro testování metod čištění, abychom zajistili, že použitá technika tašku nepoškodí. Posoudíme materiály, ze kterých je vaše taška vyrobena, a rozhodneme, které lze čistit mokrými metodami a které budou vyžadovat suché metody. U tašek s různými barvami a materiály se každá oblast čistí a suší nezávisle, aby se zabránilo rozpouštění barev.

Zapuštěné skvrny? Stále vyvíjíme nové techniky, ale nemůžeme zaručit, že budeme schopni odstranit všechny skvrny z vašich tašek.

Saténové tašky? U některých jemných materiálů musíme upřednostnit ochranu látky před odstraněním všech skvrn. Například nadměrné tření nebo silná čištění mohou způsobit oslabení a roztřepení saténu.

Semišové tašky? Textura semišových tašek se může při čištění změnit a barva může stékat.

Obnošená kůže? Někdy kůže vypadá, jako by byla špinavá, ale ve skutečnosti je poškozená. Za těchto okolností doporučujeme krémování nebo restaurování barev.

2-3 týdny. Dřívější dodání lze připlatit.