Určitě každý z nás má nějaké ty boty, které již nenosí a jsou připraveny na vyhození. Ještě předtím, než tento krok uděláte si přečtěte následující odstavce. Navazujeme tímto programem na sekci Podporujeme.

Vyhodit nebo pomoci?

Přemýšlíte, co s botami, které již nenosíte či jsou ve špatném stavu a na sebe by jste si je již nevzali? Máme pro Vás řešení této otázky. Místo vyhození bot do popelnice je darujte nám, uděláte dobrý skutek a pomůžete lidem, kteří to potřebují, a že jich je opravdu hodně!

Převzaté boty od Vás dáme dle našich sil na naše náklady do pořádku. Vás to nic stát nebude. Opravíme potřebné, vyčistíme a učiníme další postupy, aby obuv bylo možné dále použít.

Kam boty poputují?

Vybereme společně se zástupci organizací a neziskových společností s kterými spolupracujeme místo, kde vaše obuv bude nejvíce potřebná. Jedná se například o Africké státy, státy a místa postižená přírodnímy katastrofamy, či další místa trpící chudobou a potřebou pomoci.

Jak mohu přispět a kam boty přinést?

Přispět můžete jakoukoliv obuví ať letní nebo zimní, kterou nenosíte či rádi by jste ji vyhodili.

Boty můžete přinést na jakoukoliv pobočku Vito Shoe Care, adresy naleznete v sekci Kontakty. Uveďte, že boty jsou od Vás příspěvek na charitu. Pokud si budete přát potvrzení o daru, uveďte e-mail předem, poté zašleme potvrzení e-mailem.

Počet dárců

image

76

Darovaných párů

572855-200

102