Určitě každý z nás má nějaké ty boty, které již nenosí a jsou připraveny na vyhození. Ještě předtím, než tento krok uděláte si přečtěte následující odstavce. Navazujeme tímto programem na sekci We Support.

Blow or help?

Přemýšlíte, co s botami, které již nenosíte či jsou ve špatném stavu a na sebe by jste si je již nevzali? Máme pro Vás řešení této otázky. Místo vyhození bot do popelnice je darujte nám, uděláte dobrý skutek a pomůžete lidem, kteří to potřebují, a že jich je opravdu hodně!

Převzaté boty od Vás dáme dle našich sil na naše náklady do pořádku. Vás to nic stát nebude. Opravíme potřebné, vyčistíme a učiníme další postupy, aby obuv bylo možné dále použít.

Where will the shoes go?

Vybereme společně se zástupci organizací a neziskových společností s kterými spolupracujeme místo, kde vaše obuv bude nejvíce potřebná. Jedná se například o Africké státy, státy a místa postižená přírodnímy katastrofamy, či další místa trpící chudobou a potřebou pomoci.

How can I contribute and bring shoes?

Přispět můžete jakoukoliv obuví ať letní nebo zimní, kterou nenosíte či rádi by jste ji vyhodili.

Boty můžete přinést na jakoukoliv pobočku Vito Shoe Care, adresy naleznete v sekci Contacts. Uveďte, že boty jsou od Vás příspěvek na charitu. Pokud si budete přát potvrzení o daru, uveďte e-mail předem, poté zašleme potvrzení e-mailem.

Number of donors

image

76

Donated pairs

572855-200

102