Krémování

299 Kč – nízká obuv
399 Kč – kotníková a vysoká obuv
649 Kč – kabelky a větší plochy

Kůže potřebuje živiny, které udržují obuv více vitální a prodlouží jí životnost. Krémování také dodá barvu a zahladí škrábance. Voskování chrání proti povětrnostním vlivům a dodá obuvi vyšší lesk. Ideální pro svatby, práci a setkání s královnou!

Pravidelné ošetřování udrží kůži hydratovanou a silnou po mnoho let. Na krémování, voskování, leštění a čištění používáme luxusní výrobky od Pařížské firmy Saphir Médaille d’Or.

V péči o koženou obuv jsme vyškoleni od italských řemeslníků Calzaturificio Victor s.r.l. (Victor Handmade), u kterých jsme absolvovali dvoudenní kurzy péči o kůži.

Krémovanou věc nejdříve zbavíme nečistot, nejlépe využijeme některý z našich čistících programů. Před krémováním ještě můžeme nanést renovační krémy pro větší výživu kůže. Poté obuv nakrémujeme. Po zaschnutí krému naneseme další vrstvu, pokud je potřeba. Následně přeleštíme měkkým kartáčem, abychom dosáhli lesku. Voskování není vždy potřeba, ale provádíme jej až po krémování a leštění. Vosk nanášíme s příměsí kapky vody pro vyšší lesk. Po nanesení vosku opět přeleštíme.

Používáme: Saphir Macadamia Renovateur, Saphir Pommadier Medaille d’Or, Saphir Pate de Luxe Beauté du Cuir, Saphir Sole Guard

  • kůže potřebuje živiny, je potřeba jí často řádně krémovat, leštit a voskovat, aby se nevysušila a nepopraskala
  • používejte napínáky, obuv udrží původní tvar, chrání ji proti deformaci a krabacení
  • zamezte koženým věcem styk s vodou, kůži to nedělá dobře. Pomůže kvalitní voskování či impregnace
  • krémované kožené věci mohou barvit, krémy obsahují barvivo, které se ne vždy 100% vstřebá do kůže

1-2 týdny