Čistící programy


Základní očištění

Program je vhodný pro koženou obuv, kterou je potřeba následně krémovat, leštit a voskovat. Pokud obuv není nějak více špinavá, zvolíme tento program a následně provedeme krémování. Program neobsahuje důkladné čištění nečistot.
– 299 Kč
Zjistěte více o základním očištění

Klasické čištění

Čistíme exteriér obuvi, od běžných nečistot. Tkaničky nesundaváme, čistíme je na obuvi. Provádíme dezinfekci, deodoraci a základní očištění podrážky. Vhodné pro obuv, která na tom není zas tak špatně. I když nemůžeme zaručit, že dokážeme úplně odstranit všechny skvrny, tento program obuv dokonale osvěží.
– 449 Kč
Zjistěte více o klasickém čištění

Vito Speciál

Tento program je nejvíce využívaný našimi klienty ze všech čistících programů. Obuvi důkladně vyčistíme exteriér a podrážky. Tkaničky sundáme a ručně vyčistíme. Provedeme dezinfekci a deodoraci. Ochráníme obuv proti vodě a nečistotám impregnací nanotechnologií. Menší kosmetické úpravy pro lepší dojem a narovnání tvaru.
– 549 Kč
Zjistěte více o Vito Speciálu

Prémiové čištění

Komplexní program, který dostane z každé skulinky vše co jen půjde. Kombinujeme zde řady čistících metod a prostředků, abychom pro obuv udělali maximum. Čistíme detailně interiér i exteriér. Tkaničky sundáme a ručně vyčistíme. Kompletně obuv dezinfikujeme ozónem a provedeme deodoraci. Strojová impregnace nanotechnologií v IMBOXu. Kosmetické úpravy pro lepší dojem a narovnání tvaru. Provedeme tak úžasnou péči, že vaší obuvi budete závidět!
– 649 Kč
Zjistěte více o prémiovém čištění

Odstranění plísní, škůdců a biologických tekutin

Někdy situace prostě není hezká a vyžaduje zvláštní techniky k záchraně. Naštěstí máme vybavení, zkušenosti a postupy, které lze aplikovat na vaše boty, tašky a oblečení. Pokud takovou situaci chcete řešit, dejte nám prosím vědět předem, protože mohou být vyžadována opatření na ochranu zdraví a bezpečnosti.
– 799 Kč

Služby pro vrchní část


Krémování a leštění

Kůže potřebuje živiny, které udržují obuv více vitální a prodlouží jí životnost. Krémování také dodá barvu a zahladí škrábance. Voskování chrání proti povětrnostním vlivům a dodá obuvi vyšší lesk. Ideální pro svatby, práci a setkání s královnou!
– 299 Kč až 399 Kč
Zjistěte více o krémování

Obnovení barev

Od ošoupání a škrábanců až po vyblednutí barvy, povrch kůže a obnova barev je korunním klenotem našich služeb. Barvy namícháme tak, aby byly co nejvíce identické originální barvě. Barvy zafixujeme speciální vrstvou proti odření a smytí. Renovace barev obuvi nikdo nedělá lépe. Ruční práce.
– Individuální
Zjistěte více o obnově barev

Šití

Podšívky, poutka, kořeny, zipy a gumičky – šití je všude! Když se rozpářou, nebojte se. Od super jednoduchých až po složité, náš tým nejen změří, našpendlí a zašije, ale vybere přesný odstín nitě, aby to vypadalo, jako bychom nic nešili. Šijeme ručně i na stroji.
– od 100 Kč

Podšívky

Obuv nazouváte a sundaváte, nohy se pohybují nahoru a dolů. Materiál na vnitřní straně paty snese opravdu hodně. Časem se ale opotřebuje (vznikají díry) a je třeba jej vyměnit nebo doplnit. Pokud jsou díry velké, doplňujeme je molitanem a dalším potřebným materiálem tak, aby boty byly znovu pohodlné.
– 699 Kč

Lepení

Průmyslová lepidla obvykle drží pevně. Postupem času pevnost degraduje, někdy vysychá, praská a ztrácí přilnavost. Staré lepidlo odstraníme a naneseme nové tak, aby vše opět drželo jako po výrobě. Obvod, špičky nebo detaily? Voilà!
– od 100 Kč

Zipy

Pokud se jezdec zipu ztratil, rozjel nebo se zip jakkoliv poničil není problém jej opravit nebo dokonce vyměnit. Snažíme se vždy co nejvíce přizpůsobit originálu. Ani suché zipy pro nás nejsou problém. Vedi!
– od 200 Kč

Služby pro spodní část


Jehlové podpatky

Konec jehlových podpatků se tak rychle opotřebovává… a často je nosíme ještě mnohem déle, než bychom měli! Nedělejte si starosti. Tato služba nahrazuje podpatky (také nazýváme patníky) za nové kvalitní.
– 380 Kč
Zjistěte více o jehlových podpatcích

Ploché podpatky

Podpatky se snadno opotřebovávají, vyměňte je dříve, než si zničíte boty. Ať už jsou podpatky kožené nebo gumové, vyměníme je a co nejblíže se schodneme s originálem, pokud nechcete jinak.
– od 440 Kč
Zjistěte více o plochých podpatcích

Obnovení podpatků

Cestujte po štěrku, zabořte se mezi dlaždice nebo prostě opravdu „milujte“ své podpatky! Nedělejte si starosti. Podpatky jehlových bot nebo kozaček můžeme obnovit z nové látky nebo kůže. Snažíme se přiblížit co nejblíže vzhledu originálu.
– od 1000 Kč
Zjistěte více o obnově podpatků

Špičky

Na špičkách je většinou nejtenčí podrážka, zde se podrážka opotřebovává mnohem rychleji než na zbytku. Nejčastěji se hodí pro dámské jehlové boty nebo baleríny, ale ne vždy. Prodloužíme Vám jejich životnost. Kombinujte s ochrannou podrážkou.
– od 300 Kč
Zjistěte více o obnově špiček

Ochranné podrážky

Ochranná podrážka je naše oblíbené kouzlo před opotřebením pro pánské i dámské boty. Jemně tenká gumová podrážka je přilepena k vnější kožené podrážce, která poskytuje přilnavost, pohodlí a dlouhou životnost. Používáme barvu co nejblíže podobnou barvě původní podrážky. Pokud nechcete jinak. Je libo lesklá, matná nebo texturovaná?
– 950 Kč
Zjistěte více o ochranných podrážkách

Zimní a kožené podrážky

Zimní obuv, hlavně podrážky se časem opotřebují a jejich vzor již neplní svůj účel, asi to znáte, jako pneumatiky na vozidle. Proto podrážku vyměníme za novou s dobrým vzorkem. Snažíme se co nejblíže přiblížit originálu. Kožené měníme většinou u společenské pánské obuvi a barvíme podle originálu.
– od 90
0 Kč

Ostatní služby


Vytahování

Boty jsou vyráběny ve standardních velikostech, ale vy jste všechno, jen ne standardní. Naše boty přirozeně potřebují trochu pomoci, aby se přizpůsobily našim jedinečným nohám.
– 300 Kč

Výměna komponentů

Kroužky, háčky, nýty, spony, přezky, karabiny plastová galanterie nebo další obuvnické kování. I to jsme schopni vyměnit v co nejlépe podobném vzhledu originálu. Nechte to na našem týmu.
– od 150 Kč

Vložky

Stélka je kožená nebo látková, přilepená k vnitřku boty podél vnitřního dna (část, na kterou šlapete). Můžeme vám na zakázku nařezat čerstvý kus kůže nebo vložit vycpávku pod vaši stávající. Vezměte prosím na vědomí, že tím odstraníte veškeré embosované nebo fóliované loga. V některých případech můžeme původní textilní štítek značky přemístit na novou vložku.
– od 350 Kč

Ověřovací služba

Plánujete nákup z druhé ruky, z internetu nebo už jste nákup provedli a nejste si jisti pravostí bot? Tato služba Vám pomůže ušetřit peníze a ověřit pravost bot. Z 99,8% přesností Vám povíme jestli se jedná o originál nebo padělek.
– 100 Kč 

Expresní služby

Nechce se Vám čekat naší standardní dodací dobu? Tak právě pro Vás nabízíme službu expres, kdy svou zakázku můžete mít za příplatek hotovou do 24 a 48 hodin nebo 5 dní.
– od +25% 
Zjistěte více o expresní službě

Nenašli jste, co jste hledali?

Napište nám a zeptejte se.

INFO@VITOSHOECARE.CZ

Ceny jsou určené na základě zkušeností našich odborníků a na cenách používaných materiálů. Používáme pouze ty nejlepší materiály a doplňky, kterým sami důvěřujeme. Boty opravujeme s detailem a můžete mít jistotu, že kvalita oprav i vzhled oprav bude na jedničku.