Úvod

VAŠE VĚCI SI ZASLOUŽÍ PROFESIONÁLNÍ SLUŽBY!

Jsme luxusní čistírna a opravna. Profesionálně pečujeme o veškeré typy pánské a dámské obuvi, tašky, kabelky a doplňky všech materiálů.

ZOBRAZIT SLUŽBY

Na českém trhu působíme od roku 2016, za tuto dobu jsme si získali mnoho spokojených zákazníků, kteří nás vyhledávají díky kvalitním službám za nejlepší ceny a také vynikajícímu zákaznickému servisu.
Nejsme obyčejní, v našem rodinném prostředí se skvělou atmosférou si nepřijdete jak v obyčejné opravně obuvi, dbáme na luxus a vzhled jak práce tak ateliéru.

NABÍZÍME VÁM

Profesionální čištění a opravy dámské a pánské obuvi, kabelek, tašek a dalších doplňků všech typů a materiálů. Obnovení barev, krémování a voskování, šití a spoustu dalších služeb, které najdete v sekci "Služby".

ODEŠLETE K NÁM

Chtěli byste využít naše služby, ale nenacházíte se v místech kde máme ateliér nebo jste jen časově zaneprázdněni? Nevadí.
Nabízíme dvě varianty jak naše služby i přesto využít.

O ATELIÉRU

Nacházíme se u Pařížské ulice - nejluxusnější ulice Česka. V luxusním domě z roku 1911. Budova má prostorný vestibul, tříbarevnou dlažbu, secesně dekorované zábradlí, původní kvalitní uměleckořemeslné prvky a mramorové obložení v kombinaci s mosazí zdobí barevné květinové motivy.

JSME POCTIVÍ

Naši zaměstnanci prošli těmi nejrespektovanějšími vzděláními od světových obuvnických firem. Náš růst je poháněn naším zápalem pro práci, pracujeme s největším detailem a poctivostí. Používáme pouze ty nejlepší produkty a materiály, kterým sami důvěřujeme. Každým dnem se nadále zdokonalujeme.

Nabízíme Vám luxusní péči a služby, které si může dovolit opravdu každý. Ceny našich služeb jsou dle statistik nejlepší v Praze a o kvalitě se přesvědčte sami. Děláme luxus dostupným. Těšíme se na Vás.

Vito Visentini – zakladatel Vito Shoe Care

K práci používáme italské ruce a srdce 🇮🇹❤️

ZOBRAZIT ATELIÉR