Úvod

I VAŠE OBUV SI ZASLOUŽÍ PROFESIONÁLNÍ SLUŽBY!

Jsme luxusní čistírna a opravna obuvi. Profesionálně pečujeme o veškeré typy obuvi od tenisek, společenské obuvi, dámské obuvi až po kabelky všech materiálů.

ZOBRAZIT SLUŽBY

Na českém trhu působíme od roku 2016, za tuto dobu jsme si získali mnoho spokojených zákazníků, kteří nás vyhledávají kvůli kvalitním službám za nejlepší ceny a také díky vynikajícímu zákaznickému servisu.
Inovativní přístup společnosti Vito Shoe Care k čištění a opravám obuvi je dílem těch nejzkušenějších odborníků.

CO NABÍZÍME

Profesionální prémiové čištění a opravy obuvi všech typů a materiálů. Dále obnovení barev obuvi, krémování a voskování společenské obuvi, šití děr a trhlin, čištění kabelek a spoustu dalších služeb pro Vás a Vaši obuv. To vše v našem rodinném prostředí.

DOPRAVA

Chtěli byste využít naše služby, ale nenacházíte se ve městě kde máme pobočku nebo jste časově zaneprázdněni? Nevadí.
Nabízíme dvě varianty jak naše služby využít i přes tyto problémy. Jako například vyzvednutí Vaší obuvi u Vás a doručení zpět.

PŘÍPRAVKY

Používáme jemné přípravky vlastní výroby, s efektivně čistícími přísadami, které neobsahují žádné chemikálie, jsou z 98,3% přírodní, zcela biologicky rozložitelné a bezpečné pro použití na všech barvách a materiálech včetně kůže, semiše, nubuku, síťoviny a dalších.

ZKUŠENOSTI

Česko je líhní talentů v oblasti péči o obuv. Přitahujeme ty nejlepší a nejzručnější z nich. Naši zaměstnanci prošli těmi nejrespektovanějšími vzděláními od firem, ke kterým patří Jason Markk, Baldinini i Gucci. Náš růst je poháněn naším zápalem pro věc a snahou vyhrát nad nečistotou a poničením.

ZOBRAZIT POBOČKY

RYCHLÉ DODÁNÍ

PROFESIONÁLNÍ KVALITA

MNOŽSTEVNÍ SLEVY

CERTIFIKOVANÁ FIRMA

Kristina Lebedeva
Kristina Lebedeva
18/03/2021
Ověřená
Jsou nejlepší. Bezvadně vyčistili a dle potřeby i upravili mé kabelky a boty značek Prada, Salvatore Ferragamo, Off-white, Valentino, Longchamp a další. Můžete tam nechat ty nejlepší věci a nebát se. A navíc mi vždy jde o osobnost, Vito je neuvěřitelně milý a ochotný. Všem vřele doporučuji pro tu nejlepší péči. <3
Pavlus Medger
Pavlus Medger
04/03/2021
Ověřená
Zvládají podrážky "mirror" všech barev, za poloviční cenu než konkurence. Kvalita se mí zdá i dokonce lepší. A čištění také za super ceny. Všem jedině doporučuji
Stavby Jiri Beran
Stavby Jiri Beran
26/01/2021
Ověřená
Velice kvalitní práce, takovou jsem u žádného obuvníka v Praze nezažil, děkuji za servis
Skromnej Kokos
Skromnej Kokos
21/01/2021
Ověřená
boty mojí paní kvalitně podražené a opravené bez chyb jak nové, moje boty kožené společenské také díky
AV CREW
AV CREW
20/01/2021
Ověřená
Boty jsem předal docela v bidnem stavu a musím říct, ze po renovaci zde, jsou boty k nepoznání a daji se nosit jako nové. Díky moc. Nechal jsem zde dvoje jays a DC a určitě se vrátím !
Tamara Kominíková
Tamara Kominíková
14/01/2021
Ověřená
Nové podrážky protiskluzové, nový podpatek a kompletní obnova bílé barvy. Hodně super cena a super kvalita. Doporučuji kamarádkám, vaše ceny jsou úžasné vzhledem k okolním opravnám.