Úvod

VAŠE OBUV SI ZASLOUŽÍ PROFESIONÁLNÍ SLUŽBY!

Jsme luxusní čistírna a opravna. Profesionálně pečujeme o veškeré typy pánské a dámské obuvi, tašky, kabelky a doplňky všech materiálů.

ZOBRAZIT SLUŽBY

Na českém trhu působíme od roku 2016, za tuto dobu jsme si získali mnoho spokojených zákazníků, kteří nás vyhledávají díky kvalitním službám za nejlepší ceny a také vynikajícímu zákaznickému servisu.
Nejsme obyčejní, v našem rodinném prostředí se skvělou atmosférou si nepřijdete jak v obyčejné opravně obuvi, dbáme na luxus a vzhled jak práce tak provozovny.

NABÍZÍME VÁM

Profesionální čištění a opravy dámské a pánské obuvi, kabelek, tašek a dalších doplňků všech typů a materiálů. Obnovení barev, krémování a voskování, šití a spoustu dalších služeb, které najdete v sekci "Služby".

DOPRAVCI I KURÝR

Chtěli byste využít naše služby, ale nenacházíte se v místech kde máme pobočku nebo jste jen časově zaneprázdněni? Nevadí.
Nabízíme dvě varianty jak naše služby i přesto využít.

O PROVOZOVNĚ

Nacházíme se u Pařížské ulice - nejluxusnější ulice Česka. V luxusním domě z roku 1911. Budova má prostorný vestibul, tříbarevnou dlažbu, secesně dekorované zábradlí, původní kvalitní uměleckořemeslné prvky a mramorové obložení v kombinaci s mosazí zdobí barevné květinové motivy.

JSME POCTIVÍ

Naši zaměstnanci prošli těmi nejrespektovanějšími vzděláními od světových obuvnických firem. Náš růst je poháněn naším zápalem pro práci, pracujeme s největším detailem a poctivostí. Používáme pouze ty nejlepší produkty a materiály, kterým sami důvěřujeme. Každým dnem se nadále zdokonalujeme.

Nabízíme Vám luxusní péči a služby, které si může dovolit opravdu každý. Ceny našich služeb jsou dle statistik nejlepší v Praze a o kvalitě se přesvědčte sami. Děláme luxus dostupným. Těšíme se na Vás.

Vito Visentini – zakladatel Vito Shoe Care

K práci používáme italské ruce a srdce 🇮🇹❤️

ZOBRAZIT POBOČKU

Naši zákazníci milují Vito Shoe Care

Stanislav Černý
Stanislav Černý
17. Srpen, 2022.
Ověřená
nechával jsem si opravit uvnitř roztrhnuté paty a byl jsem maximálně spokojen, obsluha byla příjemná a bylo to hotové za pár dnů určitě doporučuji
Daniel K.
Daniel K.
14. Červenec, 2022.
Ověřená
Prozákaznický přístup
V D (Barrel74)
V D (Barrel74)
14. Červenec, 2022.
Ověřená
Skvělá péče o boty, vypadají jako nové, doporučuji.
Katsiaryna Babok
Katsiaryna Babok
15. Červen, 2022.
Ověřená
Čistírnu rozhodně doporučuji. Skvělý, přátelský přístup a kvalitní práce. Práce s klienty na 5 hvězdiček. Pan mi velice pomohl tím, že byl vstřícný a tenisky byly hotové v termínu, kdy jsem je potřebovala. 100% spokojenost😊
vendula macháčková
vendula macháčková
7. Červen, 2022.
Ověřená
👍🏻
vojtech drlik
vojtech drlik
11. Květen, 2022.
Ověřená
Co se týče vyčištění bot, tak spokojenost. Sám si to tak člověk opravdu neudělá. 👍🔥💣 Jen se připravte na klidně měsíc čekání. Pán toho má opravdu hodně. Pro někoho to může být nepříjemné.
Jan Cekl
Jan Cekl
12. Duben, 2022.
Ověřená
Výborná společnost vedena výborným člověkem.
Ricardo Orozzco
Ricardo Orozzco
12. Únor, 2022.
Ověřená
Thank you really nice staff and helpful complete recommend for expats.