Úvod

VAŠE VĚCI SI ZASLOUŽÍ PROFESIONÁLNÍ SLUŽBY!

Jsme luxusní čistírna a opravna. Profesionálně pečujeme o veškeré typy pánské a dámské obuvi, tašky, kabelky a doplňky všech materiálů.

VYBERTE SI SLUŽBY

Na českém trhu působíme od roku 2016, za tuto dobu jsme si získali mnoho spokojených zákazníků, kteří nás vyhledávají díky kvalitním službám za nejlepší ceny a také vynikajícímu zákaznickému servisu.
Nejsme obyčejní, v našem rodinném prostředí se skvělou atmosférou si nepřijdete jak v obyčejné opravně obuvi, dbáme na luxus a vzhled jak práce tak ateliéru.

NABÍZÍME VÁM

Profesionální čištění a opravy dámské a pánské obuvi, kabelek, tašek a dalších doplňků všech typů a materiálů. Obnovení barev, krémování a voskování, šití a spoustu dalších služeb, které najdete v sekci "Služby".

ODEŠLETE K NÁM

Chtěli byste využít naše služby, ale nenacházíte se v místech kde máme ateliér nebo jste jen časově zaneprázdněni? Nevadí. Nabízíme dvě varianty jak naše služby i přesto využít.

JSME POCTIVÍ

Naši zaměstnanci prošli těmi nejrespektovanějšími vzděláními od světových obuvnických firem. Náš růst je poháněn naším zápalem pro práci, pracujeme s největším detailem a poctivostí. Používáme pouze ty nejlepší produkty a materiály, kterým sami důvěřujeme. Každým dnem se nadále zdokonalujeme.

O ATELIÉRU

Nacházíme se u Pařížské ulice - nejluxusnější ulice Česka. V luxusním domě z roku 1911. Budova má prostorný vestibul, tříbarevnou dlažbu, secesně dekorované zábradlí, původní kvalitní uměleckořemeslné prvky a mramorové obložení v kombinaci s mosazí zdobí barevné květinové motivy.

OFICIÁLNÍ ČESKÝ PARTNER POZÁRUČNÍ PÉČE PRO