PRÉMIOVÉ ČIŠTĚNÍ

649 Kč


Komplexní program, který dostane z každé skulinky vše co jen půjde.

Kompletní vnější čištění
(důkladné čištění nečistot)

Čištění tkaniček
(mokré čištění/koupel/žehlení/výměna)

Prémiová deodorace
(odstranění pachů/provonění spreji)

Kompletní dezinfekce ozónem
(odstranění bakterií, virů a plísní)

Detailní čištění podrážek
(mokré čištění párou/odstranění kamínků)

Strojová impregnace IMBOX
(ochrana proti vodě a nečistotám)

Vnitřní čištění
(vložky, jazyk a boční strany)

Kosmetické úpravy
(zastřihnutí nití, rovnání tkaniček..)

Vyztužení pro narovnání tvaru

Kombinujeme zde řady čistících metod a prostředků, abychom pro obuv udělali maximum. Čistíme detailně interiér i exteriér. Tkaničky sundáme a ručně vyčistíme. Kompletně obuv dezinfikujeme ozónem a provedeme deodoraci – obuv provoníme příjemnou vůní, kterou budete milovat. Strojová impregnace nanotechnologií v IMBOXu. Kosmetické úpravy pro lepší dojem a narovnání tvaru. Provedeme tak úžasnou péči, že vaší obuvi budete závidět!

Obuv čistíme ručně bez použití jakýchkoliv přístrojů. Přípravky, které používáme na čištění jsou přizpůsobené na všechny čištěné materiály, zakázkový přípravek míchaný v srdci Itálie.

Zapuštěné skvrny? Stále vyvíjíme nové techniky, ale nemůžeme zaručit, že budeme schopni odstranit všechny skvrny z vašich bot.

Semišové oblasti? U semišových ploch a panelů se může při čištění změnit textura a barva může mírně stékat.

Obnošená kůže? Někdy kůže vypadá, jako by byla špinavá, ale ve skutečnosti je poškozená. Za těchto okolností doporučujeme restaurování barev.

Saténové boty? U některých jemných materiálů musíme upřednostnit ochranu látky před odstraněním všech skvrn. Například nadměrné tření nebo silná čištění mohou způsobit oslabení a roztřepení saténu. Pro zakrytí skvrn u saténové obuvi je často doporučeným řešením barvení na tmavší barvu.

1-4 týdny. Dřívější dodání lze připlatit.