Služby pro peněženky


Čištění peněženek

Provedeme kompletní šetrné čištění Vaší peněženky, čištění exteriéru i interiéru. Peněženky dezinfikujeme a provedeme deodoraci. Kosmetické úpravy pro lepší dojem včetně leštění kovových částí a impregnace nesmí chybět.
– od 469 Kč

Další opravy

Šití? Barvení? Krémování & Výživa? Nebo něco dalšího? Požádejte nás o další nabídku služeb. Velice rádi Vám pomůžeme i s jinými věcmi, pokud toho budeme schopni. Milujeme to!
– Individuální

Služby pro pásky


Přelemování

Často akrylová barva, ale někdy i vosk, natřený podél okrajů kůže časem zasychá a praská. Staré lemy obrousíme tou nejmenší bruskou, jakou jste kdy viděli, ručně namícháme novou barvu a znovu ji naneseme. Je to jako svěží manikúra pro váš opasek!
– od 900 Kč

Otvory pro pásky

Upravte si pásky tak, aby vám dokonale seděly, proražením nových otvorů. Ať už chcete, aby váš opasek seděl jako menší nebo větší, změříme původní otvory, abychom zajistili, že nově vyražené otvory budou v souladu se stylem a vzhledem vašeho opasku.
– od 200 Kč

Další opravy

Šití? Barvení? Zkracování? Krémování & Výživa? Nebo něco dalšího? Požádejte nás o další nabídku služeb. Velice rádi Vám pomůžeme i s jinými věcmi, pokud toho budeme schopni. Milujeme to!
– Individuální

Nenašli jste, co jste hledali?

Napište nám a zeptejte se.

INFO@VITOSHOECARE.CZ