Služby pro pokrývky hlavy


Klasická péče

Provedeme kompletní šetrné čištění exteriéru, pokrývku následně vydezinfikujeme. Kosmetické úpravy pro lepší dojem. Pokrývku nakonec impregnujeme.
– 349 Kč

Kompletní péče

Komplexní program, který dostane z každé skulinky vše co jen půjde. Kombinujeme zde řady čistících metod a prostředků, abychom pro pokrývku udělali maximum. Čistíme detailně interiér i exteriér. Kompletně pokrývku dezinfikujeme ozónem a provedeme deodoraci. Strojová impregnace nanotechnologií v IMBOXu. Kosmetické úpravy pro lepší dojem a narovnání tvaru. Provedeme tak úžasnou péči, že vaší pokrývce budete závidět!
– 449 Kč

Další opravy

Šití? Barvení? Nebo něco dalšího? Požádejte nás o další nabídku služeb. Velice rádi Vám pomůžeme i s jinými věcmi, pokud toho budeme schopni. Milujeme to!
– Individuální

Služby pro peněženky


Čištění peněženek

Provedeme kompletní šetrné čištění Vaší peněženky, čištění exteriéru i interiéru. Peněženky dezinfikujeme a provedeme deodoraci. Kosmetické úpravy pro lepší dojem včetně leštění kovových částí a impregnace nesmí chybět.
– od 500 Kč

Další opravy

Šití? Barvení? Krémování & Výživa? Nebo něco dalšího? Požádejte nás o další nabídku služeb. Velice rádi Vám pomůžeme i s jinými věcmi, pokud toho budeme schopni. Milujeme to!
– Individuální

Služby pro pásky


Přelemování

Často akrylová barva, ale někdy i vosk, natřený podél okrajů kůže časem zasychá a praská. Staré lemy obrousíme tou nejmenší bruskou, jakou jste kdy viděli, ručně namícháme novou barvu a znovu ji naneseme. Je to jako svěží manikúra pro váš opasek!
– od 900 Kč

Otvory pro pásky

Upravte si pásky tak, aby vám dokonale seděly, proražením nových otvorů. Ať už chcete, aby váš opasek seděl jako menší nebo větší, změříme původní otvory, abychom zajistili, že nově vyražené otvory budou v souladu se stylem a vzhledem vašeho opasku.
– od 150 Kč

Další opravy

Šití? Barvení? Zkracování? Krémování & Výživa? Nebo něco dalšího? Požádejte nás o další nabídku služeb. Velice rádi Vám pomůžeme i s jinými věcmi, pokud toho budeme schopni. Milujeme to!
– Individuální

Nenašli jste, co jste hledali?

Napište nám a zeptejte se.

INFO@VITOSHOECARE.CZ