Čistící programy


Čištění tašek

Komplexní program, který dostane z každé skulinky vše co jen půjde. Kombinujeme zde řady čistících metod a prostředků, abychom pro Vaši tašku udělali maximum. Čistíme interiér i exteriér. Kompletně tašky dezinfikujeme ozónem a provedeme deodoraci. Kosmetické úpravy pro lepší dojem včetně leštění kovových částí, narovnání tvaru a impregnace nesmí chybět. Provedeme tak úžasnou péči, že Vaší kabelce budete závidět!
– od 750 Kč
Zjistěte více o čištění tašek

Čištění exotických tašek

Čistíme interiér a exteriér vašich tašek pomocí speciálních technik pro exotické kůže. I když nemůžeme zaručit, že dokážeme odstranit všechny skvrny, můžete být v klidu, že Vaše exotická taška je v těch nejschopnějších rukou.
– 1500 Kč
Zjistěte více o čištění exotických tašek

Odstranění plísní, škůdců a biologických tekutin

Někdy situace prostě není hezká a vyžaduje zvláštní techniky k záchraně. Naštěstí máme vybavení, zkušenosti a postupy, které lze aplikovat na vaše boty, tašky a oblečení. Pokud takovou situaci chcete řešit, dejte nám prosím vědět předem, protože mohou být vyžadována opatření na ochranu zdraví a bezpečnosti.
– 799 Kč

Ostatní služby


Přelemování

Často akrylová barva, ale někdy i vosk, natřený podél okrajů kůže časem zasychá a praská. Staré lemy obrousíme tou nejmenší bruskou, jakou jste kdy viděli, ručně namícháme novou barvu a znovu ji naneseme. Je to jako svěží manikúra pro vaši tašku!
– od 900 Kč

Krémování

Kožené tašky po čase ztratí svůj lesk, tvrdnou a praskají. Tašky nakrémujeme a případně také navoskujeme. Dodáme kůži potřebné živiny, lesk a barvu. Prodloužíme kůži životnost a šarm. Něco jako make-up pro vaši tašku!
– od 649 Kč
Zjistěte více o krémování

Obnovení barev

Od ošoupání a škrábanců až po vyblednutí barvy a otěry od džínoviny, povrch kůže a obnova barev je korunním klenotem našich služeb. Barvy zafixujeme speciální vrstvou proti odření a smytí. Renovace kožených tašek nikdo nedělá lépe.
– Individuální
Zjistěte více o obnově barev

Šití

Podšívky, poutka, popruhy, klínky a zipy – šití je všude! Když se rozpářou, nebojte se. Od super jednoduchých až po složité, náš tým nejen změří, našpendlí a zašije, ale vybere přesný odstín nitě, aby to vypadalo, jako bychom nic nešili.
– od 500 Kč

Výměna zipu

U kabelek a obalů můžeme nahradit velké zipy. Zajistíme nejbližší možnou shodu velikosti, barvy, materiálu a zubů zipu. Abychom to udělali, musíme opatrně sundat starý zip a zasunout nový (často ručně), přičemž musíme dbát na to, abychom vše dokonale srovnali a našili.
– od 800 Kč

Další opravy

Nové popruhy? Lemy? Ucha? Nebo něco dalšího? Požádejte nás o další nabídku služeb. Velice rádi Vám pomůžeme i s jinými věcmi, pokud toho budeme schopni. Milujeme to!
– Individuální

Expresní služby

Nechce se Vám čekat naší standardní dodací dobu? Tak právě pro Vás nabízíme službu expres, kdy svou zakázku můžete mít za příplatek hotovou do 24 nebo 48 hodin.
– od +50% 
Zjistěte více o expresní službě

Služby jsou pro dámské i pánské tašky všech typů (kabelka, batoh, aktovka, atd.).

Nenašli jste, co jste hledali?

Napište nám a zeptejte se.

INFO@VITOSHOECARE.CZ

Ceny jsou určené na základě zkušeností našich odborníků a na cenách používaných materiálů. Používáme pouze ty nejlepší materiály a doplňky, kterým sami důvěřujeme. Kabelky opravujeme s detailem a můžete mít jistotu, že kvalita oprav i vzhled oprav bude na jedničku.