POSTARÁME SE O VÝKUP LUXUSNÍHO
OBLEČENÍ, OBUVI A DOPLŇKŮ

Luxusní oblečení, obuv, kabelky a další doplňky, které již nenosíte, nemusejí jen smutně viset ve skříni.
Díky Vito Shoe Care můžete nošené zboží výhodně prodat a za utržené peníze zaplnit skříň věcmi, které vám budou opět dělat radost.

CO PŘIJÍMÁME DO PRODEJE

Oblečení (od triček po bundy), zavazadla, doplňky, peněženky, kabelky, šperky a obuv. Oblečení nesmí být poškozené či více nošené, šátky a oblečení přijímáme pouze čisté. Obuv a další přijímáme i v více opotřebených stavech, ale stále nositelném.
Nepřijímáme zboží pochybného původu či v případě, pochybujeme-li o jeho originalitě.

JAKÉ ZNAČKY VYKUPUJEME

Alexander McQueen, Balenciaga, Balmain, Burberry, Dior, Dolce & Gabbana, Fendi, Givenchy, Gucci, Hermés, Chanel, Christian Louboutin, Céline, Cartier, Jimmy Choo, Louis Vuitton, Moncler, Philipp Plein, Prada, Saint Laurent, Salvatore Ferragamo, UGG, Valentino, Versace, Kenzo, Moschino, Tiffany, Breitling, Rolex.

JAK TO FUNGUJE?

Přineste nám zboží do obchodu v Praze či jej zašlete poštou. Pokud se rozhodnete nám zboží zaslat poštou, poprosíme zašlete nám nejdříve fotografie zboží i s příslušenstvím na náš email uvedený níže.
Po prohlédnutí a kontrole zboží Vám nabídneme částku v přímém výkupu, kterou Vám ihned vyplatíme.

Veškeré zboží prochází po přijetí důkladnou kontrolou originality.

CO BY VÁS MOHLO ZAJÍMAT

Původní balení a doklady jsou výhodou, nikoli však podmínkou výkupu. Cenu určíme dle současné ceny na trhu, poptávce, stavu atd.

KONTAKTUJTE NÁS

Využili by jste rádi výkup Vašeho zboží? Kontaktujte nás:

   +420 776 490 637
   info@vitoshoecare.cz