VITO SPECIÁL

649 Kč


Tento program je nejvíce využívaný našimi klienty ze všech čistících programů.

Kompletní vnější čištění
(důkladné čištění nečistot)

Čištění tkaniček
(mokré čištění/koupel/žehlení)

Deodorace
(odstranění pachů/provonění spreji)

Vnitřní dezinfekce ozónem
(odstrnění bakterií, virů a plísní)

Čištění podrážky
(mokré čištění/odstranění kamínků)

Impregnace nanotechnologií
(ochrana proti vodě a nečistotám)

Kosmetické úpravy
(zastřihnutí nití, rovnání tkaniček..)

Vyztužení pro narovnání tvaru

Obuvi důkladně vyčistíme exteriér a podrážky. Tkaničky sundáme a ručně vyčistíme. Provedeme dezinfekci ozónem a deodoraci – obuv provoníme příjemnou vůní, kterou budete milovat. Ochráníme obuv proti vodě a nečistotám impregnací nanotechnologií. Menší kosmetické úpravy pro lepší dojem a narovnání tvaru. Mezi kosmetické úpravy patří například zastřihnutí nití, v případě potřeby odstranění žmolků z vnitřku obuvi nebo rovnání tkaniček.

Obuv čistíme ručně bez použití jakýchkoliv přístrojů. Přípravky, které používáme na čištění jsou přizpůsobené na všechny čištěné materiály, zakázkový přípravek míchaný v srdci Itálie.

Zapuštěné skvrny? Stále vyvíjíme nové techniky, ale nemůžeme zaručit, že budeme schopni odstranit všechny skvrny z vašich bot.

Semišové oblasti? U semišových ploch a panelů se může při čištění změnit textura a barva může mírně stékat.

Obnošená kůže? Někdy kůže vypadá, jako by byla špinavá, ale ve skutečnosti je poškozená. Za těchto okolností doporučujeme restaurování barev.

Saténové boty? U některých jemných materiálů musíme upřednostnit ochranu látky před odstraněním všech skvrn. Například nadměrné tření nebo silná čištění mohou způsobit oslabení a roztřepení saténu. Pro zakrytí skvrn u saténové obuvi je často doporučeným řešením barvení na tmavší barvu.

1-4 týdny. Dřívější dodání lze připlatit.