POSTARÁME SE O VÝKUP LUXUSNÍHO
OBLEČENÍ, OBUVI A DOPLŇKŮ

Luxusní oblečení, obuv, kabelky a další doplňky, které již nenosíte, nemusejí jen smutně viset ve skříni.
Díky Vito Shoe Care můžete nošené zboží výhodně prodat a za utržené peníze zaplnit skříň věcmi, které vám budou opět dělat radost.

CO PŘIJÍMÁME DO PRODEJE

Oblečení (od triček po bundy), zavazadla, doplňky, peněženky, kabelky, šperky a obuv. Oblečení nesmí být poškozené či více nošené, šátky a oblečení přijímáme pouze čisté. Obuv a další přijímáme i v extrémně opotřebených stavech. Nepřijímáme zboží pochybného původu či v případě, pochybujeme-li o jeho originalitě.

JAKÉ ZNAČKY PŘIJÍMÁME

Alexander McQueen, Balenciaga, Balmain, Burberry, Dior, Dolce & Gabbana, Fendi, Givenchy, Gucci, Hermés, Chanel, Christian Louboutin, Céline, Jimmy Choo, Louis Vuitton, Moncler, Philipp Plein, Prada, Saint Laurent, Salvatore Ferragamo, UGG, Tods, Valentino, Versace, Kenzo, Ralph Lauren, Moschino, Breitling, Rolex a další luxusní značky..

JAK TO FUNGUJE?

Přineste nám zboží do obchodu v Praze či jej zašlete poštou. Pokud se rozhodnete nám zboží zaslat poštou, poprosíme zašlete nám nejdříve fotografie zboží i s příslušenstvím na náš email uvedený níže.
Po prohlédnutí a kontrole zboží Vám nabídneme částku v přímém výkupu, kterou Vám ihned vyplatíme.

Veškeré zboží prochází po přijetí důkladnou kontrolou originality.

CO BY VÁS MOHLO ZAJÍMAT

Původní balení a doklady jsou výhodou, nikoli však podmínkou výkupu. Cenu určíme dle současné ceny na trhu, poptávce, stavu atd.

KONTAKTUJTE NÁS

Využili by jste rádi výkup Vašeho zboží? Kontaktujte nás:

 +420 776 490 637
 info@vitoshoecare.cz

Po – Pá: 9:30 – 17:00
So: 10:00 – 13:00