Vito Shoe Care buduje službu na čištění, restaurování a opravy obuvi pro všechny
– ať jste kdokoli a kdekoli, a ať máte jakýkoliv problém.

Inovativní přístup společnosti Vito Shoe Care k čištění a opravám je dílem těch nejtalentovanějších a nejzkušenějších odborníků v České republice. Sídlíme v Praze, která je líhní talentů v oblasti obuvi a oprav. Přitahujeme ty nejlepší.
Naši zaměstnanci prošli těmi nejrespektovanějšími vzděláními, ke kterým patří Jason Markk, Baldinini i Gucci.

Naše služby nabízíme v jedinečném rodinném prostředí, žádný standardní obchod, ale domácí útulné prostředí. Aby jste se cítili co nejlépe. Děláme to jinak!

Náš růst je poháněn naším zápalem pro věc a snahou vyhrát nad nečistotou a poškozením.

NADŠENÍ ODBORNÍCI NA PÉČI O OBUV A SBÍRÁNÍ TENISEK

Na českém trhu působíme od roku 2016 a za tuto dobu jsme si získali mnoho spokojených zákazníků, kteří nás vyhledávají kvůli kvalitnímu službám za nejlepší ceny a také díky vynikajícímu zákaznickému servisu a péčí o naše zákazníky.

HISTORIE

2017
Založení firmy
Naše firma byla založena již v roce 2016, ovšem byla spuštěna až v lednu roku 2017. Za jejím vznikem stojí Vito Visentini, který nabyl cenné zkušenosti s čištěním a restaurováním obuvi při svém působení ve firmách v Londýně a Římě. První pobočka byla otevřena v jednom z Plzeňských barber shopů.

2018
Přesun do hlavního města
Rok ve kterém jsme začali naplno. Po Plzni jsme otevřeli pobočku v Praze v jedné prodejně s prémiovými značkami. Pomalinku jsme začali učit lidi nové službě a budovat kvalitní službu, kterou v Praze nikdo před námi nenabízel. Nemáme konkurenci.

2019
Rozšiřování působnosti
Dostali jsem se do povědomí většině lidí v Česku díky kvalitním službám a dokonalému zákaznickému servisu. Rozšířili jsme služby z čištění a restaurování i na opravy obuvi na vysoké úrovni. Začínáme spolupráce s prvními firmami a osobnostmi.

2020
Nový start a možnosti
Rok, který pro každého byl náročný. Otevřeli jsme novou vlastní pobočku v Praze, která je až do dnes. Nejluxusnější a nejkvalitnější čistírna a opravna obuvi v Česku. V tomto roce jsme také zaznamenali obrovský nárůst zákazníků, uzavřeli spolupráci s Pařížskou ulicí a dalšími významnými firmami.

1.

Kdo jsme?

Luxusní čistírna a opravna obuvi, pečujeme o veškeré typy obuvi od tenisek až po společenskou obuv všech materiálů, ať už jsou z tkaniny, síťoviny, kůže, semiše nebo nubuku. Vyberte si z našich služeb a svěřte nám péči o vaši obuv.

2.

Co nabízíme?

Vše od A až do Z co se týče péče o obuv – čištění obuvi, krémování a leštění společenské obuvi, restaurování barev obuvi, veškeré opravy, čištění kabelek a peněženek, atd.

3.

Co používáme za přípravky?

Používáme jemné přípravky vlastní výroby, s efektivně čistícími přísadami, které neobsahují žádné chemikálie, jsou z 98,3% přírodní, zcela biologicky rozložitelné a bezpečné pro použití na všech barvách a materiálech včetně kůže, semiše, nubuku, síťoviny a dalších. Na společenskou obuv používáme luxusní přípravky z Francie a pro obnovu kůže používáme přípravky a barvy z USA.

4.

Naše cíle?

Naše filozofie se od vzniku společnosti nezměnila. Chceme nabízet nejlepší ceny, nejlepší služby a nejlepší zboží.

Cílem naší společnosti Vito Shoe Care je plnit přání a potřeby dnešních tenisek i jejích nositelů, být nadále inovativní, produktivní, kreativní a zároveň šetrný k životnímu prostředí.
Pokud s námi pečujte o své boty, pečujte o naši Zemi.