S každým úspěchem se pojí i jistá společenská odpovědnost. Nechceme si nechávat všechny trumfy v rukávu, a proto pomáháme těm, kteří naši pomoc potřebují. Našim cílem je vytvářet kvalitní a udržitelné prostředí kolem sebe, včetně podpory neziskových projektů.

KAŽDÁ PŘIJATÁ OBUV PODPORUJE SPLNĚNÍ SNU

Za kažou vaší vyčištěnou obuv posíláme 5 až 10 korun na podporu projektu Odrazový můstek k životu. S vaší pomocí přispíváme do vzdělávacích projektů, které děti z dětských domovů učí praktická řemesla a dovednosti. Jsme vděční lidem z organizace Chance4Children, že tak dětem tvoří lepší startovací čáru a pomáhají splnit jejich sny.

Kromě C4C podporujeme a přispíváme organizaci DOBRÝ ANDĚL, která pomáhá rodinám, které se vlivem nemoci dostaly do tíživé situace. Věříme, že už měsíční příspěvek v řádu tisíců může pomoci překlenout finanční tíseň, do které se rodiny s dětmi velmi rychle dostávají po propuknutí onkologického nebo jiného závažného onemocnění. Toto období znamená kromě velkého stresu a bolestí také zvýšení výdajů v době, kdy příjem rodiny výrazně klesá.

Rozpočet máme skromný, ale napište nám. Když bude možnost, pomůžeme. Ač třeba jen dárkovými vouchery. Psát můžete našemu majiteli.

VŠICHNI MÁME SVÉ SNY

Určitě máte své sny a cíle. My je máme taky. Objevujeme, učíme se, padáme, znovu se učíme, makáme, díváme se kolem sebe. Často musí člověk překonat i sám sebe. Známe to. A víme, že v naší společnosti žijí lidé, kteří to naplňování svých snů mají ještě těžší. Třeba díky špatné rodinné situaci nebo nějakému jinému hendikepu.

Vito Shoe Care proto podporuje vzdělávací projekty, které pomůžou zrealizovat sny i lidem stojícím na horší startovací čáře.

PODPORUJEME