Pracuj ve Vito Shoe Care jako technik!

Právě teď hledáme do našeho týmu člověka na pozici čistící technik. Pokud máte o práci/brigádu zájem a splňujete požadavky níže, určitě se nám ozvěte.

Čistící technik brigádník

Do technického týmu hledáme přátelskou, pečlivou a samostatnou osobu s orientací na detail, přesnost a preciznost. Hledáme zdatného člověka manuální práce, jde o náročnou ruční práci. Pokud Vás baví práce s čištění obuví a doplňků, jste dobří v organizování a komunikaci a neváhejte nám poslat Váš životopis.

Co budete dělat:

  • čištění obuvi a dalších doplňků našich klientů
  • přebírat obuv k čištění a opravám
  • předávat a vyúčtovávat hotovou obuv klientům
  • telefonická komunikace s klienty

Co potřebujete znát a umět:

  • vyznat se v materiálech obuvi (případně doučíme a vysvětlíme)
  • umět čistit obuv (částečně naučíme naše postupy)
  • znát jednotlivé značky obuvi
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • výborná komunikace s lidmi, být milý a slušný
  • orientaci na detail a preciznost
  • výhodou né podmínkou: ruční šití, šití na obuvnickém stroji, lepení, broušení

Co nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • příjemné pracovní prostředí na dobré adrese
  • flexibilní pracovní dobu (dle domluvy)
  • zázemí úspěšné čistírna a obuvi

Možná hledáme právě vás! Zjistíme to jedině tak, že pošlete průvodní dopis či životopis na email visentini@vitoshoecare.cz.