Představujeme naši novou kategorii pro Váš jezdecký svět – čištění jezdeckých potřeb. Jsme hrdí na to, že Vám můžeme nabídnout kompletní péči o Vaše jezdecké potřeby prostřednictvím našich specializovaných služeb, které zahrnují čištění kožených koňských sedel, ohlávek, jezdeckých bot a dalších nezbytností pro každého jezdce.

Naše oddělení pracuje s nejvyšší pečlivostí a precizností, aby bylo Vaše jezdecké vybavení vždy v perfektním stavu. Používáme pouze přípravky nejvyšší kvality a od renomovaných značek, abychom zajistili dokonalou péči a ochranu pro veškeré kožené jezdecké vybavení.

Disponujeme bohatými zkušenostmi z Jezdeckého areálu Petra Dajbycha v Trnové u Plzně. Náš člen týmu se zde aktivně účastnil výcviku jízdy na koni po dobu více než 3 let a pravidelně se staral o svého ustájeného koně. Během této doby získal cenné znalosti v péči nejen o koně, ale i o veškeré vybavení od sedla až po kamaše. Své cenné vybavení svěřujete profesionálovi, který má hluboké porozumění tomuto sportu a všemu, co s ním souvisí.

Chápeme, že starost o Vašeho koně zahrnuje i péči o jeho vybavení, a právě proto jsme tu my. Naším cílem je ulehčit jezdcům každodenní úkoly spojené s péčí o jezdecké potřeby. S námi se nemusíte ničeho obávat, Vaše vybavení bude v nejlepším stavu, a Vy se můžete plně soustředit na společné chvíle s Vaším koněm.

Připojte se k nám a dejte nám příležitost dokázat, že naše služby jsou tím, co Váš jezdecký život potřebuje. Vaše spokojenost je naším hlavním cílem, a proto pracujeme s nadšením a oddaností, abychom Vám poskytli nejlepší možné služby v oblasti čištění jezdeckých potřeb.

Čištění a péče o kožené potřeby


Jezdecká obuv

Dostaneme z každé skulinky vše co jen půjde. Kombinujeme zde řady čistících metod a prostředků, abychom pro obuv udělali maximum. Čistíme detailně interiér i exteriér. Tkaničky sundáme a ručně vyčistíme. Kompletně obuv dezinfikujeme ozónem a provedeme deodoraci. Strojová impregnace nanotechnologií v IMBOXu. Kůži náležitě nakrémujeme, vyživíme a navoskujeme několika profesionálními přípravky. Kosmetické úpravy pro lepší dojem a narovnání tvaru. Provedeme tak úžasnou péči, že vaší obuvi budete závidět!
– 1000 Kč

Sedla

Kožené sedlo vyčistíme speciálním sedlovým mýdlem na bázi glycerinu s kapkou lanolinu, aby se kůže čištěním nevysušovala. Po důkladném kompletním ručním čištění přichází na řadu krémování a výživa kůže, v některých případech, kdy je kůže již starší také lehké dopuštění přírodními oleji. Následně sedlo, vyleštíme tak, aby bylo opět jaké nové.
– 1000 Kč

Uzdečky, podbřišníky a další

Veškeré další kožené doplňky jako jsou například uzdičky, podbřišníky, nánosníky a další ručně vyčistíme sedlovým mýdlem a následně kůži vyživíme a naimpregnujeme.
– Individuální

Přilby

Jezdeckou helmu by měl mít jezdec na hlavě kdykoliv sedne na koně. Po nějakém čase se vnitřek helmy zapotí a nošení helmy tak nemusí být nadále příjemné. Čistíme detailně ručně interiér i exteriér. Kompletně helmu dezinfikujeme ozónem a provedeme deodoraci.
– od 600 Kč

Výživa, obnovení a impregnace kůže

Používáme vysoce kvalitní přípravky pro péči o kožené výrobky. Kůže bude lesklá, vyživená, pružná, voděodolná, chráněná před nečistotami a prodlouží se výrazně její životnost. Vhodné pro všechny kožené jezdecké potřeby.
– Individuální

Opravy

Šití? Barvení? Nebo něco dalšího? Požádejte nás o další nabídku služeb. Velice rádi Vám pomůžeme i s jinými věcmi, pokud toho budeme schopni. Milujeme to!
– Individuální

Praní


Deky

Pláštěnky, síťové, stájové, výběhové, odpocky nebo tréninkové? Postaráme se o všechny typy dek pro Vašeho koně.
– od 400 Kč

Kamaše a bandáže

Koňské kamaše neoprenové nebo s plastovým výliskem? Bandáže elastické, fleecové? Vyčistíme ručně a s detailem.
– od 200 Kč

Jezdecké oblečení

Bundy, mikiny, vesty, saka, rajtky, trika i termoprádlo a další vypereme v nejmodernějších průmyslových pračkách. Přípravky používáme pouze ty od renomovaných a nejlépe hodnocených firem.
– ceny jednotlivých oděvů na vyžádání

Impregnace

Prádlo impregnujeme pracím procesem vysoce kvalitními prostředky na vodní bázi. Během pracího procesu obnovíme odolnost vůči vodě oblečení, dek a dalších bez omezení prodyšnosti. Po vyprání u vybraných věcí nanášíme také impregnaci nastříkáním mechanickým rozprašovačem na povrch materiálů.
– od 150 Kč


KURÝR

Nabízíme možnost vyzvednutí potřeb, které potřebují naši péči naším kurýrem přímo u Vás doma nebo u Vás ve stáji kdekoliv po Praze nebo Středočeském kraji. Také můžete využít kteréhokoliv dopravce dle Vašeho výběru, ať jste odkudkoliv.

PRO STÁJE

Pro stáje nabízíme pravidelné svozy i množstevní slevy. Nabídněte naše služby pro jezdce ve Vaší stáji. Nyní se mohou plně věnovat péči o svého koně, zatímco my se postaráme o čistotu a údržbu vybavení.

Nenašli jste, co jste hledali?

Napište nám a zeptejte se.

INFO@VITOSHOECARE.CZ