Ochranné podrážky

990 Kč


Ochranná podrážka je naše oblíbené kouzlo před opotřebením pro pánské i dámské boty. Jemně tenká gumová podrážka je přilepena k vnější kožené podrážce, která poskytuje přilnavost, pohodlí a dlouhou životnost. Používáme barvu co nejblíže podobnou barvě původní podrážky. Pokud nechcete jinak. Je libo lesklá, matná nebo texturovaná?

Před aplikací ochranné podrážky se tenká vrstva podrážky obrousí tak, aby ochranná podrážka co nejvíce lícovala se zbytkem podrážky. Barvu ochranné podrážky volíme tak, aby odpovídala barvě podrážky. Ochranné podrážky se připevňují pomocí specializovaného lepidla. Toto lepidlo je sice pevné, ale zároveň pružné, aby vyhovovalo pohybům vaší nohy. Na závěr je okraj podrážky seříznut a zabroušen podle tvaru boty a okraj ochranné podrážky se dobarví do originální barvy, pokud je potřeba. 

 

Mirror (lesklá bez log výrobce)
černá, červená, krémová, oříšková, růžová, světlá růžová, béžová, koňaková, čokoládová, hnědá, tmavě hnědá, modrá, glitrovaná zlaté a stříbrná

Silk (matná bez log výrobce)
černá, červená, krémová, oříšková, růžová, světlá růžová, béžová, koňaková, čokoládová, hnědá, tmavě hnědá

Diamant (bez log výrobce) materiál vzorovaný/vroubkovaný připomínající diamant
černá, hnědá, béžová, červená, oříšková

Všechny podrážky pouze z nejkvalitnějších materiálů. Vyrobeno s láskou v Itálii.

K prohlídnutí v našem ateliéru. Možnost vlastního výběru před „opravou“.

Ochranné podrážky chrání kůži a lepidla před vlhkostí, rychlým opotřebením a výrazně prodlouží životnost vašich bot. 

Ačkoliv některé materiály vypadají, že Vám bude obuv klouzat, není tomu tak. Ochranné podrážky jsou protiskluzové a dobře přilnavé. 

Doporučujeme podrážky obnovovat po 1-2 letech. Ovšem záleží, jak často obuv nosíte. Konzultujte s námi.

Pokud by se Vám stalo, například, že kopnete špičkou do obrubníku, přesně na hranu mezi podrážkou a svrškem, je možné, že se podrážka tímto odkopne. Lze řešit lokálním dolepením špičky.

Pokud by se Vám stalo, například, že vstoupíte do louže, či vyšší vlhkosti, mohou lepidla ztratit svou vlastnost a mohou se začít odlepovat. Jak původní lepidla z výroby tak lepidla na podrážce.

Čím více obuv nosíte, tím rychleji se podrážky ošoupávají užíváním. Životnost tedy nelze přesně určit. Doporučujeme pravidelně kontrolovat. Pokud je podrážka již hodně ošoupaná do tenka, doporučujeme udělat novou.

Často si lidé myslí, že podrážky mají neomezenou životnost a dělají pouze jednou. Ovšem tomu tak není a je to jeden z mýtů, který mezi lidmi koluje. Nic není navždy.

2 týdny